Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Вівторок, 26/Січня/2021
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
  Міністерство освіти і науки України
   Український центр оцінювання якості освіти
    КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
     Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
      Черкаський міський методичний кабінет

      Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

      Сайт учителя фізичної культури Лісової Ірини Олексіївни

      Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

      Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

      Гуманітарно-правовий ліцей

      Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

      Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

      Статистика
      Пошук


      Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

      Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


      Головна » Освіта та наука в Україні
      1 2 3 »
      Міністерство освіти і науки визначилось із проведенням ДПА у 2016 році

      Міністерство освіти і науки України  опублікувало наказ № 940 від 16.09.2015 «Про проведення державної підсумкової атестації  учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році» 

      Пропонуємо витяг з даного документа:

       Забезпечити організоване проведення державної підсумкової атестації (далі – атестація) у загальноосвітніх навчальних закладах згідно  з вимогами, викладеними у додатку до наказу Міністерства освіти і науки України від 16. 09. 2015 № 940:

       І ступеня – з 10 по 20 травня 2016 року з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики;

       ІІ ступеня – з 1 по 10 червня 2016 року з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу;

       ІІІ ступеня – з 16 по 30 травня 2016 року у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: української мови, іноземної мови та предмета за вибором учня (математика, історія)

      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 28/Вересня/2015

      Будьмо українцями

       

       

      Шановні колеги – партнери в освітньо-виховному просторі України, запрошуємо вас взяти участь у мовній конференції, яка сприятиме розвитку творчих здібностей та патріотичного вихованню Ваших учнів

      З «Положенням»  можна  ознайомитись тут

      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 21/Вересня/2015

      Безкоштовний доступ до тестів з української мови і літератури 5 – 11 класи та інших предметів

       

       

       

       

       

       

      Задля об’єктивної перевірки знань учнів та ефективної підготовки до ЗНО, а також для отримання вчителями статистичних даних про рівень та якість знань їхніх учнів, на сайті  http://www.testorium.net/  з 25 серпня по 30 жовтня 2015 р. буде відкрито безкоштовний доступ до тестів з української мови і літератури 5 – 11 класи та інших предметів.

      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 04/Вересня/2015

      По педагогічний досвід у м. Кременчук

      Керівники шкіл та інших освітніх установ нашого міста відвідали навчально-виховні заклади м. Кременчук Полтавської області, де ознайомились з роботою міжшкільного навчально-виробничого комбінату, з інноваційною діяльністю «Школи сприяння здоров’ю» та попрацювали у одному з технологічно найновіших лінгафонних кабінетів, які є в Україні, у Кременчуцькій спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов №10. На завершення відвідали міський парк культури і відпочинку, де встановлений єдиний в Україні Гонг Миру, та садибу-музей Антона Семеновича Макаренка. Досвідом роботи обмінялись завідуючі методичними кабінетами та голови міських комітетів профспілки педагогічних працівників м. Черкаси та м. Кременчука.

      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 20/Березня/2015

      Визначено дати проведення тестів ЗНО у 2015 році

      Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році відбудеться у червні 2015 року, а загальнообов’язкове тестування випускників шкіл з української мови і літератури у квітні.

      Відповідно до календарного плану проведення ЗНО, що затверджений Міністерством освіти і науки, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 червня тестом з французької мови та завершиться  26 червня тестуванням з хімії. За цей період випускники шкіл 2015 року, а також минулих років, які вирішать продовжити здобуття освіти у вищих навчальних закладах, матимуть можливість скласти від одного до трьох з 11 запропонованих тестових предметів.

      Загальнообов’язковий тест з української мови і літератури буде проведено 24 квітня. Результати тестування, які одночасно зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи, будуть оголошені до 15 травня.

      До 20 травня школи отримають від Українського центру оцінювання якості освіти відомості з результатами державної підсумкової атестації з української мови своїх випускників.

      До 6 квітня абітурієнти отримають запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінювання з української мови і літератури, запрошення на інші тестування надійдуть до 20 травня.

      Оголошення результатів тестування абітурієнтів, які складатимуть тести ЗНО під час основної сесії відбуватиметься починаючи з 16 червня.

      Ті з учасників, хто з об’єктивних причин не матиме можливості скласти тести під час основної сесії тестування, зможуть скласти тести під час додаткової сесії, що відбудеться у період з 9 червня до 9 липня.

      Реєстрація абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінювання здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 5 січня до 20 лютого 2015 року.

      Загалом, учасники ЗНО матимуть можливість скласти не більше чотирьох тестів з переліку предметів ЗНО, до якого включено 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

      Тести з української мови і літератури, а також математики матимуть два рівні складності.

      Календар

      проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів у 2015 році:

      • українська мова і література - 24 квітня 2015 року (п’ятниця);
      • французька мова – 03 червня 2015 року (середа);
      • німецька мова – 05 червня 2015 року (п’ятниця);
      • іспанська мова – 08 червня 2015 року (понеділок);
      • англійська мова – 10 червня 2015 року (середа);
      • математика – 12 червня 2015 року (п’ятниця);
      • російська мова – 15 червня 2015 року (понеділок);
      • біологія – 17 червня 2015 року (середа);
      • історія України – 19 червня 2015 року (п’ятниця);
      • фізика – 22 червня 2015 року (понеділок);
      • географія – 24 червня 2015 року (середа);
      • хімія – 26 червня 2015 року (п’ятниця).
      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 12/Січня/2015

      Засідання Всеукраїнського клубу " Директор школи"

      12 грудня на засіданні Всеукраїнського клубу " Директор школи" відбулось обговорення новацій та пропозицій, які останніми днями заповнили ЗМІ і пророкують зниження фінансування ЗНЗ на 25%. Директори шкіл погоджуються з тим, що на сучасному етапі розвитку нашої держави реформи в освіті необхідні, але виважені, розумні. Абсолютно неприйнятними є 9-тирічна освіта,усунення згоди громади на закриття шкіл, збільшення навантаження вчителя до 22 годин, зняття оплати за виконувану роботу: за перевірку зошитів, за класне керівництво та ін. Учасники зібрання доручили Президенту Асоціації керівників шкіл України Олені Онаць організувати зустрічі для обговорення означених питань керівників шкіл з Першими особами Міністерства освіти і науки України, з представниками Верховної Ради, Уряду України. Направити письмове звернення, яке буде видредаговане і найближчими днями,  до вищезазначених осіб та установ. У роботі активну участь взяли директори шкіл міста Черкаси -№9 - Топчій І.В., №19 - Лункін Ю.М., №28 - Скорик Т. А.

      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 15/Грудня/2014

      Вступ-2015: як формуватиметься конкурсний бал вступника

      У 2015 році вступ до ВНЗ проходитиме за процедурою, визначеною новим Законом «Про вищу освіту». Попри те, що загальна структура конкурсного відбору не змінюється, на майбутніх абітурієнтів чекає ряд особливостей.

      Як і в попередні роки, конкурсний бал абітурієнта буде формуватися з результатів зовнішнього незалежного оцінювання, результатів творчих чи фізичних випробувань (якщо це визначено у правилах вступу) та балу атестату. Нікуди не зникли і додаткові бали за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді чи у конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук. Також вступникам нараховуватимуться бали за довузівську підготовку. Щодо новацій:

      1. До кожної зі складових конкурсного балу – результатів ЗНО, творчих та фізичних випробувань та балів шкільного атестату –  застосовуватимуться вагові коефіцієнти. Фактично такі коефіцієнти є показниками того, який з компонентів загального конкурсного балу є найважливішим при вступі до конкретного вищого навчального закладу.
      2. Сертифікат ЗНО тепер діє лише один рік. Тобто, якщо випускники минулих років захочуть скористатися при вступі результатами тестування попередніх років, їхні документи не зарахують у Приймальній комісії.
      3. Результати усіх творчих та фізичних випробувань обраховуватимуться як середнє арифметичне за всі етапи, яких не може бути більше трьох. Таким чином, сума балів за творчі конкурси не буде перевищувати 200.
      4. Бал атестату зі школи теж враховуватиметься, причому він знову переводиться у двохсотбальну шкалу. Однак, вага атестату є значно меншою, аніж решти компонентів конкурсного балу, тому не варто поспішати із звинуваченнями на предмет того, що знову оцінки у школі купуватимуться.

      Спробуємо це пояснити за допомогою інфографіки

      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 26/Листопада/2014

      Предметні знання учителів перевірять за методикою ЗНО

       Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив пропозицію щодо проведення оцінювання предметних знань учителів під час проходження курсів підвищення кваліфікації за методикою ЗНО. Про це пише директор УЦОЯО Ігор Лікарчук на своїй сторінці у Facebook.

      Він повідомив, що ініціативу УЦОЯО підтримали 17 закладів післядипломної педагогічної освіти.

       

      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 26/Листопада/2014

      Інноватика в сучасній освіті

      21 жовтня освітяни нашого міста відвідали шостий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», який проходить у Києві з 21 по 23 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва. Методисти ММК, керівники шкіл,  позашкільних та дошкільних установ відвідали круглі столи та семінари з питань інноваційного розвитку освітнього простору в сучасних умовах. При підведенні підсумків за результатами участі у конкурсах Форуму були удостоєні Почесного звання «Лауреат конкурсу» та нагороджені Клуб юних моряків та Черкаська СШ №3.

       

       

       

      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 22/Жовтня/2014

      Тема Першого уроку в 2014-2015 навчальному році

      Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-318 від 16.06.2014 року рекомендовано розпочати 01.09.2014 р. новий навчальний рік Першим уроком на тему «Україна - єдина країна».

      Перший урок нового навчального року має стати поштовхом до подальшої роботи з об'єднання учнів, педагогів, батьків довкола спільної цінності - територіальної цілісності держави, згуртованості суспільства, розв'язання проблем шляхом діалогу, пошуку загальнонаціонального консенсусу. Важливо донести до учнів, що наявність у громадян різних поглядів з тих чи інших питань є природним станом громадянського суспільства. При цьому непорушними є державний суверенітет, незалежність, територіальна цілісність і демократичні засади державного устрою.

      Переглянути  конспекти Першого уроку можна перейшовши за посиланням http://sch28.at.ua

      Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 05/Серпня/2014

      1-10 11-20 21-23

      Актуально

      Триває  карантин через COVID-19
      СИСТЕМА "ОШКОЛА"      Оголошення


      ГАРЯЧА ЛІНІЯ

      (0472) 56-60-88

      департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 


      Актуальне відео
      Реквізити для оплати другого харчування
      (1-і класи):
      ПП Котенко
      UA5835434700000260
      03060348283
      код 2233225426
      Приватбанк

      Благодійний фонд "Лідер-28"
      Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
      АТ "Укрсиббанк"
      ЄДРПОУ 39514575
      Рахунок: UA27351005000002600
      5551131400


      Структура 2020/2021 навчального року

      Детальніше      Довідник ВНЗ України Довідник університети за кордоном

      Архів записів
      Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021