Субота, 21/Липня/2018, 14:24

«  Липень 2018  »

Головна » Новини різні
            Табір з вивченням польської в Карпатах

Програма Європейська Освіта запрошує школярів старших класів та абітурієнтів скористатись чудовою нагодою вивчити польську мову та відпочити у мальовничому карпатському місті Яремче.
                    Яремче – це низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі річки Прут. Через місто пролягає дорога до найвищої вершини Карпат – Говерли.
                     Влітку 2014 року виїзний табір з вивченням польської мови у Яремче буде працювати у декілька змін. Перша зміна триватиме 10 днів (з 6 до 15 липня).
                     Під час занять кожен учень матиме можливість поліпшити власну розмовну мову, закріпити граматику (надаються навчальні матеріали), отримати практичний досвід спілкування польською, розширити свій світогляд і просто відпочити.
                     Загалом за програмою студенти пройдуть курс лекцій тривалістю у 62 години, що включає в себе заняття з лексики та граматики, а також історії, культури та географії Польської Республіки.
                     Протягом всього часу навчання групу супроводжуватиме представник програми „Європейська освіта“.

Загальна вартість програми складає 8900 грн. Кількість учасників від 10 до 15 осіб.
                     До вартості включено: зустріч групи в Івано-Франківську, проживання в готелі «Ведмежа Гора» (10 днів), триразове харчування, інтенсивний курс польської мови, роздаткові інформаційні та навчальні матеріали, отримання офіційного сертифікату про проходження курсів польської мови.
                     Поставити додаткові запитання та отримати знижку у розмірі 10 відсотків ви можете зареєструвавшись на програму зараз за телефоном (044) 200-28-40.
                     Організатор виїзного табору:
            Програма „Європейська освіта“ – українсько-польська компанія, що здійснює свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України з 2005 року. Компанія створена з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі. Програма Європейська Освіта уповноважена кращими ВНЗ Польщі проводити інформаційну та вступну кампанію, надавати послуги з набору студентів, з правами приймальної комісії, послуги з підбору житла, легалізації документів, отримання візи, перевезення на місце навчання, поселення та підтримка студента протягом першого року навчання.

Категорія: Новини різні | | Дата: 28/Травня/2014

Запрошує дитячий табір майбутнього IQ Сamp

В детском лагере будущего IQ Сamp скучно не будет:
            • Полеты на вертолетах и спуски в пещеры
            • Катание на лошадях и квадроциклах
            • Скалолазание и стрельба из лука

И все это — при реальном живом общении на английском 24 часа в сутки! 2 недели полного погружения в приключения, волшебную природу и интересное обучение!

√ Уникальная программа и профессиональные тренеры помогут детям без труда освоить язык!

Категорія: Новини різні | | Дата: 31/Березня/2014

Черкаський міський Палац молоді запрошує школярів

Черкаський міський Палац молоді запрошує школярів під час весняних канікул відвідати наш кінозал!

24, 25, 26, 28 березня початок об 11.00 (сеанси безкоштовні для всіх!)

Зробіть свій відпочинок різноманітним і цікавим!

Довідки за тел. 65-40-45 (Див. анонс)

Категорія: Новини різні | | Дата: 21/Березня/2014

Підгодуйте птахів

За прогнозами синоптиків вже незабаром випаде сніг й ускладнюватимуться погодні умови. Тож не забуваймо потурбуватися про  птахів, вони вже звикли частенько навідуватися до годівничок, що розташовані та території школи.   Йдучи на заняття, наповнюйте годівнички крихтами хліба, зерном чи насінням.
            Категорія: Новини різні | | Дата: 13/Січня/2014

Школа оголошує додатковий набір учнів на 2018-2019 навчальний рік до 8А,9А,10А,11А класів з поглибленим вивченням англійської мови (друга іноземна мова - німецька). Отримайте консультацію:
             66-18-95

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
            (оновлено 08.06.2018)
            Список учнів зарахованих 1-х класів школи (станом на 08.06.2018, наказ по школі №10-У від 08.06.2018)

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Увага !  З 01 червня 2018 року триває  набір у групи з підготовки дітей до школи.

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018