Понеділок, 21/Січня/2019, 21:10

«  Грудень 2018  »

Головна » 2018 » Грудень » 28 » Новорічні привітання нашим захисникам
            Новорічні привітання нашим захисникам
            Уже традиційно перед закінченням І семестру колектив нашої школи готує привітання для воїнів на сході України. Учнями, педагогами та батьками школи було зібрано не лише теплі речі, продукти харчування, засоби гігієни, ліки, а й велику кількість вітальних листівок, поробок, малюнків, сувенірів та листів. Найактивнішими виявилися 2г, 5в, 7а, 7б, 9в, 10ф класи, які підготували все необхідне для комфортного побуту захисників. Учні молодших класів підготували малюнки та янголів-оберегів, особливо варто відзначити учнів 2б, 2в, 2г та 3д класів. Уподовж грудня учні  школи (4-а,б,в,г, 6б класів) написали листи та привітання солдатам, ставши учасниками Всеукраїнської акції "Напиши листа Герою". На уроках трудового навчання під керівництвом вчителя Ложки В.Б. були виготовлені сувеніри: сніговики, підкови та тризуби. До нашої акції, крім того, вдалося долучити колектив Черкаської СШ№№33, які підготували солодкі подарунки для дітей з Авдіївки.
            Усе зібране було передано Катерині Вергай (П'ятовій), доньці загиблого героя Віталія Вергая - нашого випускника, яка є волонтером ВП Го "Група патріот". Екіпаж у складі Григорія Константинова, Пʼятової Катерини та водія Достоєвського Федора побували на Сході та доставили воякам святкові гостинці з Черкаського краю. Волонтери здолали понад 2000 кілометрів та побували у підрозділах від Станиці Луганської до Маріуполя.
            Зі слів волонтерів, захисники передавали великі вітанням усім, хто долучився до нашої акції, а найбільше - воїни 28 ОМПБ (біля Мар'їнки), яких вразила кількість малюнків та листів, вони понад годину гортали дитячі роботи та не могли розділити їх між собою (на жаль, на їхні позиції, що знаходяться на нулі, волонтери приїжджають надзвичайно рідко). Сподіваємося, що змогли передати на фронт подих свята та затишок родинного тепла.

Переглядів: 10 | Додав: elennynko

01 лютого 2019 р.   Час: 17.00

Увага!
            Збори  батьків майбутніх першокласників