Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Вівторок, 20/Квітня/2021
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
    Міністерство освіти і науки України
      Український центр оцінювання якості освіти
        КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
          Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

            Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

            Сайт учителя фізичної культури Лісової Ірини Олексіївни

            Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

            Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

            Гуманітарно-правовий ліцей

            Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

            Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

            Статистика
            Пошук


            Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

            Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


            Головна » 2015 » Грудень » 29 » Перемоги юних науковців
            19:43
            Перемоги юних науковців

             Минулого тижня завершився І-ий (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-  дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цього року зросла не лише кількість  наших учнів, які брали участь у конкурсі, але  розширився і діапазон секцій, у яких захищалися наші  юні науковці. Сімнадцять учнів 8 – 11 класів школи спробували себе у науково-дослідницькій роботі у секціях археології, етнології, історичного краєзнавства, всесвітньої історії, філосо ії, соціології, географії та ландшафтознавства, української мови, німецької мови, фінанси, грошовий обіг і кредит, математики, науково-технічної творчості та винахідництва.

            Четверо учнів стали переможцями у своїх секціях, а саме:

            ·        Кішка Марія (11-А клас) – секція науково-технічної творчості та винахідництва;

            ·        Попов Максим (9-А клас) – секція археології;

            ·        Кулик Каріна (11-А клас) – секція етнології;

            ·        Гуреля Анна (9-А клас) – секція німецької мови.

            Двоє учнів посіли друге місце:

             Бровченко Анастасія (11-А клас) – секція математики;

             Сокур Анна (10-Ф клас) – секція української мови.

            Решта учнів стали „бронзовими“ призерами у таких секціях:

             Колісник Анна (11-А клас) – секція етнології;

             Краснопеєва Аліна (11-А клас) – секція філософії;

             Степаненко Анастасія (11-А клас) – секція соціології;

             Бебка Аліна (10-Ф клас) – секція філософії;

             Паляничка Поліна (10-Ф клас) – секція філософії;

             Мамлоєнко Євгеній (11-А клас) – секція фінанси, грошовий обіг і кредит;

             Диченко Діана (10-А клас) – секція всесвітньої історії;

             Горопашна Єлєна (10-А клас) – секція географії та ландшафтознавства;

             Шафорост Анна (8-В клас) – секція історичного краєзнавства;

             Бурдяк Катерина (9-А клас) - секція німецької мови;

            Глінська Владислава (8-В клас), яка змагалася у секції всесвітньої історії з дев’ятикласниками, стала четвертою, але показала себе справжнім бійцем, здатним відстоювати власну думку.

            Сподіваємося, що усі наші школярі-науковці достойно представлять місто у ІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

            Педагогічний колектив, адміністрація школи, батьки і діти, щиро вдячні за співпрацю працівникам Черкаського територіального відділення МАН України Нераденко Т.М., Білогородському Ю.С., Власенко В.Л., викладачам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Овсієнко Л.О., Ярмоленко Г.А., Дроботовій М.В., Дегтярьову Д.В. Сподіваємося на результативне партнерство у майбутньому.

            Переглядів: 399 | Додав: elennynko

            Актуально

            Триває  карантин через COVID-19





            СИСТЕМА "ОШКОЛА"


            Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01













            Оголошення


            ГАРЯЧА ЛІНІЯ

            (0472) 56-60-88

            департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 


            Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            ПП Котенко
            UA5835434700000260
            03060348283
            код 2233225426
            Приватбанк

            Благодійний фонд "Лідер-28"
            Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            АТ "Укрсиббанк"
            ЄДРПОУ 39514575
            Рахунок: UA27351005000002600
            5551131400


            Структура 2020/2021 навчального року

            Детальніше

            Актуальне відео





            Архів записів
            Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021