Понеділок, 21/Січня/2019, 21:55

«  Грудень 2018  »

Головна » 2018 » Грудень » 10 » Перший Всеукраїнський форум Національної дитячої ради «Почуй і підтримай дитину»
            13:19

Учениця 11-А класу нашої школи Василенко Юлія взяла участь у Першому Всеукраїнському форумі Національної дитячої ради «Почуй і підтримай дитину». Захід відбувався у м. Києві 7-9 грудня 2018 року. Юлія представляла Черкаську область як дитячий омбудсмен Ліги старшокласників Черкащини. У програмі форуму цікаві, змістовні тренінги з питань лідерства та комунікативних навичок для лідерів та команд, інклюзії, тренінг із питань інтернет-безпеки та запобігання булінгу від Асоціації правників України. Не менш цікавими стали зустрічі з відомими людьми України – Уповноваженим Президента України – Миколою Кулебою, міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Спікерами дводенної програми виступили Андрій Чупріков – директор Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі Містечка» Україна, представники Lumos: Aneta Teneva, Eugenia Godoroja, Olesea Lungu, Олександр Педан, Ксенія Зубрій, Оксана Білозір, Катерина Гольцберг, Nikolas Dimitroff, Настя Дьяконова, мотиваційний тренер Уляна Пчолкіна, Євгеній Коротченко, Ангеліна Касьянова – представники Дитячого європейського парламенту. Об’єднавшись у групи, учасники форуму долучилися до сесії стратегічного планування зі створення проектів обласного та національного рівнів з подолання булінгу в учнівському та молодіжному середовищі, питання активного впровадження інклюзії та забезпечення рівного доступу до усіх сфер життєдіяльності людей з обмеженими можливостями, питання лідерства на волотнерства. Кожна група представила свої проекти, виклала власні аспекти діяльності у обласних осередках із зазначених питань. Під час закриття форуму всі учасники отримали мандати, Юлія записала звернення Миколи Кулеби до учнів та учителів нашої школи. Національна дитяча рада "Почуй і підтримай дитину" була створена за підтримки Уповноваженого з прав дитини при Президенті України в березні 2018 року з метою залучити дітей до змін, які проходять в системі освіти, налагодити обмін думками та пропозиціями щодо актуальних питань, які хвилюють дітей, підлітків та молодь, актуалізації їх пропозицій при розробці рішень стосовно змін в освіті.

Більше фото

Відеозверенння

Переглядів: 24 | Додав: elennynko

01 лютого 2019 р.   Час: 17.00