Неділя, 15/Грудня/2019, 20:35

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 30 » Підсумки акції „Подаруй школі книгу“
            Підсумки акції „Подаруй школі книгу“

Вже  13  років шкільна бібліотека проводить  акцію „Подаруй  школі книгу“.   І, як завжди,  шкільна родина відгукнулася  на заклик про допомогу нашій бібліотеці.  Ми  вдячні всім учням, вчителям та батькам за подаровані книги. Завдяки Вам наш бібліотечний фонд поповнився на 90  примірників цікавих видань: енциклопедій, літератури українських  класиків, сучасних дитячих  творів, книг письменників нашого краю.

Найактивнішими були учні початкової школи: 1-А – 32 книги та 13 журналів, 1-Б кл. –  19 книг, 1-Вкл. – 18 книг, 1-Г кл. – 10 книг, 2-А кл. – 13 книг, 2-Б кл. – 7 книг,2-В кл. – 1 книга,  3-А к. – 8 книг, 3-Б кл. – 18 книг, 3-В кл.  – 28 книг, 4-А кл. – 3 книги, 4-Бкл. – 10 книг, 4-В кл.  – 5 книг.

Анікін Вова , Волкова Віолета (2-А кл.), Кавун Валерія, Васильченко Ярослава (2-Б кл.),Смаглій Діма, Щербина Влада (4-Б кл.), Герасименко Софія (3-Б кл.) та Герасименко Діма (5-В кл. ), Стрикаль Діма (4-В кл. ), Сандалова Настя (4-А кл.), Романова Аніта (3-В кл.), Степаненко Юліана (3-А кл. ), Цимбалюк Борислав (5-А кл.), Щербак Євгеній (5-Б кл.)   принесли по декілька свої  найулюбленіших  книг та радили їх прочитати своїм друзям.

Особлива подяка класним керівникам та батьківським комітетам, які виділили кошти на придбання нових сучасних книг для дітей: 2-А кл. – книга Нестайко В. „Усмішка принцеси Івони“,2-Б кл.  – Павленко М. „Русалонька із 7-В“, 5-А, 7-В, 8-А класи  – „Перлини України“, „Єдина країна“, 5-Б кл.  – Нестайко В. „Загадки старого клоуна“, Чарська Л. „Дім пустунів“, 5-В кл. – „Чудеса світу“, 6-Б кл.  – Кокотюха А. „Таємниця зміїної голови“, 6-В кл.  – „Світ дивовижних комах“, 7-А кл.  – Пекарська М. „Клас пані Чайки“, 8-Б кл.  – „Сучасні українські письменники“, 8-В кл.  – Павленко М. „Домовичок  з палітрою та Домовинок повертається“, 9-А кл. – Нестайко В. –„Тореадори  з Васюківки“, 10-А кл. – Костенко Л. – „Триста поезій“, 10-Б кл. – „Розстріляне відродження“, „1000 цікавих фактів про Україну“.

Висловлюємо щиру подяку за подаровану літературу та повагу до бібліотеки   і запрошуємо читати новинки.

Див. фоторепортаж

Акція продовжується. Тих, хто не встиг долучитися до акції, запрошуємо взяти у ній участь.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 367 | Додав: sch28

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95