Неділя, 15/Грудня/2019, 20:40

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 23 » Підсумки гри „Соняшник“
            Підсумки гри „Соняшник“

http://sunflower.inf.ua/images/logo.gifНа офіційному сайті Всеукраїнської українознавчої гри „Соняшник“ розміщено результати  цьогорічних учасників знаної уже не тільки в Україні інтелектуальної гри. Творче об’єднання „Соняшник“ повідомляє, що наступна гра відбудеться 3 березня 2016 р. Окрім того, творче об’єднання „Соняшник“ починає співпрацю з Альянсом Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI), діяльність якого координують Американські Ради з міжнародної освіти в Україні. Зареєстровані школи матимуть ексклюзивний подарунок від USETI – науково-методичну книгу „Розробка стандартизованого оцінювання“, яку можна буде безкоштовно завантажити з 01.09.2015 р.

Усі учасники гри „Соняшник“ – 2015 отримають сертифікати учасників, Дипломи переможців Всеукраїнського, Регіонального або шкільного рівня та подарунки від оргкомітету гри „Соняшник“.

Цього року у грі „Соняшник“ взяли участь 97 наших учнів. Із них 18 учнів 2 – 3-іх класів отримають Дипломи переможців шкільного рівня, 9 учнів 4 – 10-их класів – Дипломи ІІІ ступеня Регіонального рівня(Селецька Катерина, Кілімніченко Артьом, Бураков Артем, Давидова Ірина, Євдокимович Вікторія, Романюк Вікторія, Голоцван Поліна, Купчин Вікторія, Шостак Ірина), 9 учнів – Дипломи ІІ ступеня Регіонального рівня(Шабалова Софія, Дубовик Яна, Горб Максим, Кравчук Анна, Шафорост Анна, Лободюк Євгенія, Немирська Анастасія, Кіріченко Олена, Кулик Каріна), 1 учениця – Диплом І ступеня Регіонального рівня (Товстоп’ят  Неля), 2 учні – Дипломи ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня(Тертишник Антон, Ральф Нікіта). Вітаємо учнів та їхніх наставників, сподіваємося на нові звершення і перемоги.

Переглядів: 304 | Додав: sch28

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95