Неділя, 15/Грудня/2019, 20:33

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 1 » Підсумки конкурсу екологічних казок
            Підсумки конкурсу екологічних казок

C:\Users\Мария Владимировна\Downloads\Грамота Каті.JPGC:\Users\Мария Владимировна\Downloads\Грамота Ані.JPGЦентр дитячої та юнацької творчості спільно з КП „Черкасиводоканал“, Всеукраїнською дитячою газетою  „Новачок“, Черкаською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги, Черкаською обласною організацією Всеукраїнської дитячої спілки „Екологічна варта“ з 11 січня 2015 року оголосив V-ий міський конкурс екологічної казки  „Водиця-чарівниця“, оформленої у вигляді саморобної  книжки.

20 березня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося нагородження переможців.

На конкурс були представлені казки (прозові чи віршовані), ілюстровані малюнками в будь-якій зображувальній техніці  й оформлені  у вигляді саморобної книжки. У ньому взяло участь понад 160 дітей віком від 7 до 15 років з 24 шкіл міста.

Переможці визначалися в трьох вікових групах і були нагороджені грамотами та подарунками. Найкращі роботи дітей будуть надруковані на сторінках дитячої газети «Новачок».

Авторитетне  журі, до якого ввійшли  журналісти Всеукраїнської дитячої газети «Новачок»,  представники  КП «Черкасиводоканал», Черкаської обласної організації  Всеукраїнської екологічної ліги,  Черкаської обласної організації Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»,  фахівці Центру дитячої та юнацької творчості,  нагородили переможців в  трьох вікових групах грамотами та подарунками.  Серед них і учениця 6-В класу Борисова Катя, вона посіла  II місце  у віковій категорії 10-12 років.

Також  деякі учасники були нагороджені заохочувальними призами за оригінальність, креативність, художнє оформлення робіт, їх теж було відзначено грамотами чи листами подяки.  Отримала таку грамоту й подарунок Пархоменко Аня – учениця  6-В класу.

Катя та Аня два роки відвідують літературний гурток «Перші ластівки», залюбки беруть участь у різноманітних конкурсах і частенько отримують перемоги. Керівник гуртка Журенкова Л.В., бібліотекар Одинець Н.П., що супроводжували учасників,  щиро пораділи за своїх вихованців та побажали їм творчих успіхів і подальших перемог.

C:\Users\Мария Владимировна\Downloads\Подяка ЛВ.JPGC:\Users\Мария Владимировна\Downloads\Усі з грамотами.JPGC:\Users\Мария Владимировна\Downloads\красуні 2.JPG

Переглядів: 214 | Додав: sch28

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95