Четвер, 21/Листопада/2019, 09:46

«  Березень 2014  »

Головна » 2014 » Березень » 6 » Подарунок бібліотеці від Національного олімпійського комітету України
            Подарунок бібліотеці від Національного олімпійського комітету України
            Національний олімпійський комітет України, президентом якого є Сергій Бубка, у рамках Всеукраїнської  акції  „Олімпійська книга"   у черговий раз подарував   бібліотеці нашої  школи  літературу спортивної тематики.

Учні 3-А класу, багато з яких  займаються  в спортивних гуртках та секціях , зацікавилися  цими книгами і  провели  Олімпійські  читання та вікторину  „Що ми знаємо про Олімпійські ігри". Питання про  історію та символіку  олімпійського руху  були для третьокласників    непрості, але діти дізналися багато цікавого. Переможцями  стали Марія  Віцинська,  Богдана  Велебна та Даша  Білоус.

Годину цікавих повідомлень „Зірки олімпійського спорту України"  провели також  учні  2- Б класу.

Запрошуємо усіх читачів  відвідати бібліотеку  та познайомитись з новинками.

Бубка С.Н. Київ – 1913. Перша Російська Олімпіада С.Н.Бубка, М.М.Булатова. – К.: Олімпійська література, 2013. – 232с.
            У цій книжці глибоко і всебічно  висвітлені дві знакові події вітчизняної історії, які відбулися 100 років назад,  – проведення у місті Києві 1913 року потужної Всеросійської виставки і приуроченої до неї Першої Російської Олімпіади. Водночас  у  книжці досить докладно розповідається про багатовікову історію Києва – від давніх віків, коли зароджувалося місто, і до початку ХХ сторіччя.  Розповіді про підготовку і проведення Першої Російської Олімпіади передує ґрунтовна оповідь про багатогранне спортивне життя Києва на початку ХХ сторіччя, що  сприяло вибору цього    міста місцем проведення перших   Олімпійських ігор в Росії.

Булатова М. М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях івідповідях / М. М. Булатова; гол. ред. С. Крупчан. – К.: Олімпійська література, 2009. – 399 с.: ілюстр.

Енциклопедія пропонує здійснити екскурс до витоків зародження олімпійського руху, прослідкувати головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.          Вона містить широкий довідковий матеріал з історії олімпійських ігор  Стародавньої Греції та  зі створення Міжнародного Олімпійського комітету. Тут можна знайти цікаві факти про символи та церемонії олімпіад, про олімпійські  види спорту та участь у них українських спортсменів.

Булатова М. М. Твій олімпійський путівник / М. М. Булатова – К.: Олімпійська література, 2011. – 120 с.: ілюстр.

У книзі подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини, а також про  досягнення атлетів світу й України.

Бубка С.Н., Булатова М.М. Ігри, що підкорили світ. – 2-ге вид./ С.Н. Бубка, М.М. Булатова. – К.: Олімпійська література, 2012. – 132с.

Ця книга поведе вас стежками славетної олімпійської історії, познайомить із видатними олімпійцями світу. Сторінки книги розкриють перед тобою олімпійську історію – від Олімпійських ігор стародавньої Греції до сучасних Ігор Олімпіад.

Бубка С. Н. Олімпійське сузір’я України: тренери / С. Бубка, М. Булатова. – К.: Олімпійська література, 2011. – 251 с.: фотоілюстр. Бубка С. Н. Олімпійське сузір’я України: атлети / С. Бубка, М. Булатова. – К.: Олімпійська література, 2010. – 165 с.: фотоілюстр.
            Видання пропонують екскурс в історію досягнень українських спортсменів і тренерів в олімпійському спорті, починаючи з 1952 р.

Зірки олімпійського спорту України. 1994 – 2012.: Альманах./ Видання виправлене і доповнене. – К.: Олімпійська Арена, 2013.

Це видання – спеціальний проект Національного олімпійського комітету України. У ньому  зібрані унікальні матеріали про перемоги українських олімпійців за період, коли Україна виступала на головних спортивних стартах планети окремою командою – з 1994 по 2012 роки. Тут вміщені інтерв’ю учасників змагань, які вони давали одразу після фінішу здебільшого біля самої арени чи п’єдесталу, на прес-конференції. Спортсмени розповідають, яким нелегким і довгим був їхній шлях до  олімпійських нагород.

ХХІІ зимові Олімпійські ігри / Ред. М.М.Булатова. – К.:       Національний Олімпійський комітет України, 2013. – 64с.: іл.

У навчальному  посібнику розкрито особливості підготовки і     проведення ХХІІ зимових Олімпійських ігор. Посібник  знайомить із    символами, церемонією та організацією ігор;  видами спорту, що  увійшли до    олімпійської програми; календарем олімпійських    змагань; унікальними    спортивними  спорудами; історією та сьогоденням Російської Федерації та    міста-курорту  Сочі.
            Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 571 | Додав: sch28

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95