Субота, 20/Липня/2019, 00:01

«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 8 » Лігу старшокласників Черкащини очолила учениця нашої школи
            Лігу старшокласників Черкащини очолила учениця нашої школи

Учора відбулася звітно-виборча конференція Ліги старшокласників Черкаської області. Група лідерів учнівського самоврядування нашої школи та Президент Ліги старшокласників, одинадцятикласник Ворона Віталій, під керівництвом Цимбалюк Людмили Борисівни, взяли участь у роботі конференції. Захід відбувся у  КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
            У ході конференції   Віталій Ворона представив увазі присутніх фотозвіт діяльності Ліги. Водночас Віталій розповів про свій досвід роботи, участі у різноманітних проектах, заходах, громадській діяльності. Про напрямки діяльності Національної дитячої ради при Уповноваженому Президента України з прав дитини, де учнівство має нагоду долучатися до процесів формування молодіжної політики, розповіла член Національної дитячої ради, лідер учнівського самоврядування Черкащини Юлія Василенко. Лідер Ліги старшокласників Анастасія Пишна розкрила питання відповідального лідерства, як елементу досягнення успіху. Також лідери розповіли про власну участь у вирішенні суспільно значущих проблем. Так, зокрема було представлено результати дослідження питання булінгу “Булінг в моєму оточенні”. Окремо, упродовж конференції, її учасники затвердили план і форми роботи на наступний рік. Завідувач лабораторії виховної роботи ОІПОПП Валентина Кудін, яка є куратором обласної Ліги старшокласників, презентувала оновлений Інтернет-проект «Ми – патріоти Черкащини».

До участі у заході також долучилися очільник освітянської галузі області Валерій Данилевський,  його заступник  Оксана Сімушіна та ректор ОІПОПП Наталія Чепурна.
            Валерій Данилевський у вітальному слові подякував лідерам учнівського самоврядування за небайдужість, наполегливість, бажання досягати нових цілей. Також наголосив на результативності діяльності Ліги старшокласників Черкащини протягом звітного року. Відтак принагідно вручив Подяки управління.
            У продовження заходу відбулися секційні засідання,  проведено тренінговий модуль «Спілкуємось та діємо».
            У ході звітно-виборчої конференції шляхом відкритого голосування було обрано нового Президента Ліги старшокласників Черкаської області. Ним стала учениця 9-го класу нашої школи Анна Поліщук. Заступником обрано учня Шевченківського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Звенигородської районної ради Павла Могильного.
            Бажаємо лідерам та новим очільникам Ліги старшокласників Черкащини успіхів у подальшій діяльності!

Переглядів: 30 | Додав: elennynko

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік