Субота, 20/Липня/2019, 00:20

«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 8 » До уваги випускників. Вступ.ОСВІТА.UA: інформація для абітурієнтів
            До уваги випускників. Вступ.ОСВІТА.UA: інформація для абітурієнтів

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» — інтернет-сайт, що здійснює інформування абітурієнтів та їх батьків про перебіг вступної кампанії до закладів вищої освіти України.

На сайті розміщується інформація про всі діючі заклади вищої освіти України, а також спеціальності, на які здійснюється прийом абітурієнтів для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра. Інформація включає дані про конкурсні предмети, ліцензійні обсяги, обсяги державного замовлення тощо.

Умови вступу до закладів вищої освіти

Сайт «Вступ.ОСВІТА.UA» створений з метою інформування абітурієнтів, їх батьків, освітніх експертів та інших зацікавлених осіб про умови вступу до кожного закладу вищої освіти України. Відповідно, у профілі кожного закладу освіти на сайті розміщено посилання для завантаження діючих правил прийому на навчання, що містять перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм, конкурсних пропозицій, за якими здійснюватиметься прийом на кожний рівень вищої освіти, порядок проведення конкурсного відбору, строки зарахування вступників за ступенями вищої освіти та іншу інформацію.

Пошук спеціальностей у вишах України

Скориставшись сервісом пошуку спеціальностей у закладах вищої освіти користувачі можуть знайти спеціальності за певними параметрами. Зокрема, сайт надає можливість шукати спеціальності з певними конкурсними предметами чи випробуваннями, за різними формами навчання, різними підставами вступу, наявністю бюджетних місць тощо.

Публікація рейтингових списків вступників

З метою оперативного інформування вступників та їх батьків про конкурсну ситуацію у вишах, на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» у профілі кожного навчального закладу публікуються рейтингові списки абітурієнтів.У рейтингових списках зазначаються конкурсні бали, результати вступних іспитів та сертифікатів ЗНО, інша інформація, що необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Рейтинги за підсумками вступної кампанії

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» щороку укладається рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії.Перш за все, публікація рейтингу спрямована на інформування майбутніх випускників шкіл і молоді, які планують вступати до закладів вищої освіти. Рейтинг допомагає зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір закладу освіти для здобуття вищої освіти.

Переглядів: 18 | Додав: elennynko

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік