Понеділок, 18/Грудень/2017, 13:56

«  Вересень 2017  »

Головна » 2017 » Вересень » 21 » Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого
            Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Відповідні дати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки. Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики. 24 травня відбудеться тестування з обов'язкового для всіх випускників шкіл тесту з української мови і літератури. Зовнішнє оцінювання з іспанської, німецької і  французької мов буде проведено в один тестовий день - 29 травня. ЗНО з англійської відбудеться 1 червня. Тест з біології абітурієнти складатимуть 4 червня, з історії України - 6 червня, географії - 8 червня, фізики - 11 червня. Завершуватиме програму основної сесії ЗНО тест з хімії, що буде проведений 13 червня. Встановлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів відбудеться не пізніше 20 червня. 21 червня учасники тестування дізнаються про офіційні результати, отримані за складання тестів, на своїх офіційних сторінках. Цього ж дня навчальним закладам будуть надіслані відомості з результатами державної підсумкової атестації їх випускників. Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком. У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Результати зовнішнього оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ - початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови. Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які мають бажання зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Переглядів: 25 | Додав: elennynko

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Школі терміново на постійну роботу потрібен двірник.
            Додаткова інформація за тел.: 66-18-25

"Фантастичне число світової науки"
            Тисніть на картинку

Працюють заняття із підготовки дітей до школи.
            Є запитання?
              Телефонуйте:
            66-15-01

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2017