Неділя, 15/Грудня/2019, 20:25

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 28 » Рішення про доцільність повторного встановлення відповідей на завдання тесту ухвалять до 7 травня
            15:50

Результати ЗНО з української мови оголосять 12 травня

Український центр оцінювання якості освіти оголосить результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 12 травня. Відповідна дата оголошення результатів тестування визначена Планом УЦОЯО з обробки матеріалів і визначення результатів ЗНО з української мови і літератури.

Цього ж дня відбудеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються як державна підсумкова атестація, під час якого будуть ухвалені таблиці відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень за шкалою 1 – 12 балів.

Також 12 травня експертна комісія з питань визначення результатів зовнішнього оцінювання, що використовуються під час прийому до навчальних закладів встановить поріг „склав/не склав“ для тесту з української мови і літератури та ухвалить таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100 – 200 балів.

Перевірка завдань із розгорнутою відповіддю триватиме з 28 квітня до 6 травня. Обробка бланків відповідей усіх типів має бути завершена не пізніше 8 травня.

Також планом передбачено, що розгляд апеляційною комісією підсумків експрес-аналізу результатів обробки сертифікаційних робіт та прийняття рішення про доцільність чи недоцільність винесення питання про повторну експертну оцінку тестових завдань і встановлення правильних відповідей до них має відбутися до 7 травня.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що якщо за результатами експрес-аналізу буде встановлено, що дуже велика кількість абітурієнтів не змогла правильно виконати зазначені завдання, то УЦОЯО проситиме Комісію з визначення результатів повернутися до визначення правильних відповідей на завдання та ухвалити нове або підтвердити попереднє рішення.

До 15 травня загальноосвітнім навчальним закладам будуть надіслані відомості результатів державної підсумкової атестації випускників з української мови.

Переглядів: 349 | Додав: sch28

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95