Четвер, 15/Листопада/2018, 16:32

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 25 » "Сім'я року - 2018"
            "Сім'я року - 2018"

Вже стало доброю традицією проводити у школі фестиваль-конкурс родинного виховання та сімейних цінностей «Сім’я року». Цьогоріч конкурс відбувався вшосте. Цієї суботи проходив підсумковий ІІ (фінальний) етап, під час якого змагалися 8 родин. На цьому етапі передбачалася участь сімей у спортивній естафеті «Тато, мама, я – спортивна сім’я», творчому конкурсі «Вправні рученята», квесті «Лабіринт емоцій». Серед учасників і новачки, й ті, хто вже були учасниками конкурсу минулого року. Багато позитивних емоцій, підтримка вболівальників, яскраві враження, командний дух – це все додало запалу та гарту у змаганнях. Мета конкурсу - створення позитивного іміджу сім’ї та дитини, виявлення та популяризація кращих зразків позитивного досвіду сімейного виховання дітей; формування успішної дитини в успішній сім’ї; сприяння відродженню позитивних сімейних традицій, культивування духовних і культурних цінностей в сучасних сім’ях. Одна з учасниць конкурсу Катерина Черниш розповіла, що участь у конкурсі беруть вперше, оскільки син навчається у 1 класі, «погодилися виступити, щоб підтримати свою дитину та клас». Вона наголосила: «Яскраві емоції, незабутні враження, час, проведений з родиною, для нас є пріоритетом» . На кожному з етапів, виконуючи різноманітні завдання, кожна родина демонструвала згуртованість, ерудицію, винахідливість. Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію, свято подарувало незабутні враження для дітей та дорослих. Організатори конкурсу потурбувалися про те, щоб кожна родина відчула свою згуртованість та значимість. У підсумками голосування у І турі конкурсу за перемогу в номінації «Креативність» у виставці фотоколажів «Найяскравіші моменти у житті родини» відзначні сім’ї Таряників, Грецьких, Воропай, у номінації «Інновація» - Черниш, Жевняк, у номінації «Шкільна симпатія» - роботи сімей Лавренюків та Диранових. За результатами змагань у ІІ турі та кількістю балів, що набрала кожна родина, визначено переможців. ІІІ місце посіли сім’ї Лавренюків, Диранових, Таряників, на ІІ місці родини Жевняк та Третяк. З однаковою кількістю балів прийшли до фінішу сім’ї Черниш та Воропай – вони й стали переможцями конкурсу. Усі учасники отримали грамоти та дипломи, дітлахи – невеличкі подаруночки. Нагородження фіналістів конкурсу «Сім’я року-2018» та остаточне підбиття підсумків відбудеться у квітні під час ще одного традиційного заходу «День подяки».

Щиро вдячні за допомогу всім (батьківським комітетам класів, учителям, лідерам ДГО «ЮНІКС»,  хореографічному колективу "Непосиди", техпрацівникам школи), хто був причетний до організації та проведення ІІ етапу конкурсу.

Переглядів: 85 | Додав: elennynko

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік