П'ятниця, 19/Липня/2019, 17:44

«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 10 » Свято книголюбів
            Свято книголюбів

Цікаво та змістовно пройшов Тиждень дитячої книги у шкільній бібліотеці. Для любителів книги проведено багато заходів, де вони могли позмагатися зі своїми однолітками, збагатити свої знання, відкрити для себе нових письменників та захоплюючі книги. Учні 6-А класу стали учасниками турніру ерудитів «Хто читає, той перемагає». Поділившись на дві команди, вони виконували цікаві завдання, пов’язані з книгою: за елементами біографії відгадували письменників, знаходили назви творів у зашифрованому тексті-розповіді, впізнавали літературних героїв за їх вчинками, розгадували кросворди. Не менш емоційно пройшли в 3-Г та 3-В класах літературні перегони «Шукаємо казкового героя», присвячені дню народження улюбленого казкаря багатьох поколінь Ганса Крістіана Андерсена. Третьокласники відповідали на веселі запитання за творами казкаря, впізнавали на екрані андерсенівських героїв та давали їм яскраву характеристику. Найжвавішим було впізнавання «казкових речей» з «чарівної скриньки». Вікторина «Цікавинки з бібліотечної торбинки» зібрала у вестибюлі школи учасників всіх вікових категорій. Кожний з них мав можливість вступити в конкурентну боротьбу з однолітками, дати відповідь на запитання та отримати солодкий приз. Другокласники ще раз підтвердили відмінні знання народних та літературних казок. Вони успішно відшукали героїв своїх творів, зробили чудові розмальовки та розмістили їх за змістом на виставці «Розмалюю я героя». Різноманіттям кольорів та малюнків вразила виставка «Сторінками улюблених дитячих книг». Найменші читачі з захопленням малювали героїв своїх улюблених казок та оповідань. Упродовж Тижня дитячої книги функціонували виставки новинок, незаслужено забутих та незвичайних, оригінальних видань, а учні 5-В та 5-Г класів виготовили закладки для книг. Свої побажання бібліотеці читачі розміщували на дереві бажань «Хочу бачити в бібліотеці…»

Більше фото на сторінці Facebook

Переглядів: 36 | Додав: elennynko

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік