П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Квітень 2021  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2021 » Квітень » 7 » Тиждень дитячої книги в шкільній бібліотеці
            Тиждень дитячої книги в шкільній бібліотеці

За доброю традицією, останнього тижня березня у нашій бібліотеці проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Його завдання – популяризація найкращих надбань української і світової літератури та заохочення дітей до їх прочитання. Протягом тижня було проведено багато цікавих заходів, на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. Тиждень дитячого читання відкрила виставка-запрошення «Літературна галактика України», яка пропагувала кращі твори українських письменників. Першого дня на свято до бібліотеки завітали учні 5-А класу та взяли участь у  ерудит-шоу «Книга просить на гостини, в неї свято – іменини». Юні книголюби 4-Б та 4-А  класу змогли продемонструвати свою ерудованість, кмітливість під час турніру «І знову у мандри запрошують книги…». Цікаві завдання, конкурси прийшлися до вподоби кожному учаснику.Багато нового, пізнавального і незвичного дізнались учні 2-Б класу під час літературної подорожі «Казкова країна Мудрої Книги». Учні перших та других класів із задоволенням відвідали бібліопікнік: «Веселися, грай і книжки читай». Для них був проведений літературний круїз   «Країна книжкова – країна казкова»,  який дозволив їм поринути в загадковий світ казки і ще раз зустрітися з улюбленими героями та познайомитися з новими,  не менш цікавими. Книжкова виставка-подорож «Ми цікаві й незвичайні» познайомила з незвичайними книгами: великими і малими, старими і новими, товстими і тонкими, книгами-іграшками, книгами-сувенірами. Музична вікторина «Поєднай мелодію з літературним героєм» спонукала до перегляду улюблених  мультфільмів. Надзвичайно емоційно пройшов  літературно-художній конкурс  «Розмалюю я героя», під час якого  діти старанно   розфарбовували  своїх улюблених казкових  героїв.  А ще були подарунки книзі – закладки,  які майстерно виготовляли наші книголюби. Переможці конкурсів та кращі читачі були відзначені призами. Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека  гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові  виставки, цікаві надходження.

Більше фото

Переглядів: 36 | Додав: elennynko

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021