Субота, 20/Липня/2019, 00:06

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 19 » Триває реєстрація учасників на пробне ЗНО
            Триває реєстрація учасників на пробне ЗНО

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжують реєстрацію учасників для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році.

Участь у пробному тестуванні надає абітурієнтам можливість ознайомитися з процедурою проведення основної сесії ЗНО.

Під час проведення пробного тестування будуть враховані зміни у процедурі зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема абітурієнти матимуть можливість обрати для виконання завдань з української мови і літератури, а також математики тести двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Також, за бажанням, учасники матимуть можливість скласти пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії мовами національних меншин.

Пробне тестування традиційно буде проведено у березні упродовж двох сесій.

21 березня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури. Як відомо, тест з цього предмета у 2015 році складатимуть усі випускники шкіл, а його результати одночасно враховуватимуться як державна підсумкова атестація.

Пробне тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також англійської, французької, німецької, іспанської та російської мов відбудеться 28 березня 2015 року. Кожен учасник може взяти участь лише в одному із тестувань, що проводяться 28 березня.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування в усіх регіонах України становить 89 грн.

Реєстрація учасників здійснюється дистанційно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для реєстрації необхідно заповнити на сайті форму заяви, роздрукувати заяву на пробне ЗНО з кодом та паролем персональної сторінки і квитанцією на оплату та здійснити оплату протягом 7 робочих днів в установах будь-якого банку України. Підтвердженням факту реєстрації на пробне ЗНО є оплачена квитанція.

Для кожного учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання на веб-сайті регіонального центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку „Особистий кабінет учасника пробного ЗНО“.

Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки після 3 березня 2015 року.

Для початку реєстрації відвідайте сайт регіонального центру оцінювання якості освіти на території обслуговування якого ви бажаєте скласти тести пробного зовнішнє незалежне оцінювання – Київський регіональний центр оцінювання якості освіти (м. Київ, Київська область, Черкаська область, Чернігівська область).

Категорія: Новини УЦОЯО | Переглядів: 301 | Додав: sch28

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік