Вівторок, 20/Квітня/2021

«  Листопад 2016  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2016 » Листопад » 18 » У Навчальному центрі державної прикордонної служби
            У Навчальному центрі державної прикордонної служби

Учні 10-11-х класів нашої школи в рамках відзначення Дня Гідності і Свободи побували у  Навчальному центрі  державної прикордонної служби України  у селищі Оршанець. У ході екскурції  дізналися, що у  центрі одночасно можуть проходити навчання тисяча майбутніх фахівців охорони державного кордону. Продемонстрували також навчальні кімнати з різних дисциплін. Класи обладнані інтерактивними дошками, подібними до екранів комп’ютерів-планшетів, на яких пишуть і креслять не крейдою, а спеціальним стилусом. Курсанти надягають спеціальні окуляри – і зображене на дошці виникає в повітрі перед нею в тримірному вигляді. На навчальних робочих місцях – сотні справжніх приладів, які використовують у своїй практиці найсучасніші прикордонні служби світу. За допомогою цих приладів визначають справжність документів, перевіряють речі подорожуючих на наявність радіоактивних матеріалів тощо. У навчальному центрі обладнаний справжній контрольно-пропускний пункт, в якому курсанти навчаються прикордонній роботі. Оскільки прикордонна служба належить до числа правоохоронних органів, майбутні фахівці освоюють мобільні комплекси, які дозволяють відслідковувати та фіксувати дії порушників кордону. Учні відвідали також єдиний в Україні музей Державної прикордонної служби, де їм розповіли про всі віхи розвитку прикордонних військ. На особливу увагу заслуговує окрема експозиція в музеї, присвячена прикордонникам, загиблим в зоні проведення АТО  - І. Ф. Момоту, В. Кумановському, С. Бойкові, С. Лифарю, О. Зайцю, М. Антипіну. Вони віддали  своє життя за незалежну  суверенну Україну, тому їх подвиг, як і багатьох інших героїв,  житиме у віках!

Переглядів: 272 | Додав: elennynko

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021