Неділя, 15/Грудня/2019, 20:36

«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 3 » Участь у форумі "Діти змінюють світ"
            Участь у форумі "Діти змінюють світ"

Учні нашої школи  представляли Черкащину у Всеукраїнському дитячому Форумі «Діти змінюють світ», який відбувся 1-2 червня в. м. Києві. У складу делегації увійшли  Віталій Неділя, президент обласної Ліги старшокласників Черкащини,  Аліна Краснопеєва, спікер УМА міста Черкаси,  Анастасія Пишна, Вікторія Нянько, Максим Попов та Поліна Масюк, учениця  Першої міської гімназії, Юрій Петренко, учень Черкаської гімназії №9 імені О.М.Луценка, супроводжувала старшокласників - завідувач лабораторії виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської  обласної ради» Валентина Кудін. Ініціатором заходу став Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, який наголосив, що лише розуміючи бажання та потреби дітей, прислухаючись до їх думки, ми, дорослі можемо зробити дітей щасливими та створити усі умови для їх належного виховання та повноцінного розвитку. Ця подія  відбулась  за підтримки Президента України.  Участь у дводенному Форумі взяли понад 200 лідерів учнівського самоврядування зі всієї України. Головною метою заходу було – створити майданчик для ефективної комунікації між дітьми та владою, надати можливість дітям висловити власні думки та пропозиції щодо вирішення проблем, які стосуються їх життя.  Із вітальним словом до учасників форуму звернулись Президент України Петро Порошенко, заступник голови Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, директор Світового Конгресу Українців в Україні Сергій Касянчук.  Під час форуму діти мали можливість обговорити такі важливі теми як: права дитини, свобода думки та слова, свобода особистості, роль освіти  в становленні молодої людини; розвиток творчих здібностей, адже лідери працювали у 7 локаціях, у яких діти висловили свої роздуми про споконвічні цінності: дружбу, любов до ближнього, толерантність та взаємоповагу.  Уповноважений Президента з прав дитини зауважив, що цей Форум – це лише початок діалогу із дітьми, що  подібні зустрічі із дітьми мають проводитись регулярно.   Другий день старшокласники провели  у Українській академії лідерства. Там вони спілкувались у групах, а також  мали можливість поспілкуватись з  Блаженнішим Любомиром Гузаром.

Наприкінці заходу діти висловили щирі слова вдячності за надану можливість поспілкуватися на рівних з Президентом України Петром Порошенком,  Уповноваженим з Прав дитини Миколою Кулебою та іншими представниками влади.

Переглядів: 547 | Додав: elennynko

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95