Середа, 19/Грудня/2018, 11:28

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 19 » Участь у ІІ Всеукраїнському учнівському форумі “Challenge of the Millennium”
            Участь у ІІ Всеукраїнському учнівському форумі “Challenge of the Millennium”

Минулими вихідними  Поліщук Анна, учнениця 9-А класу, Ворона Віталій, учнень  11-А класу та вчитель іноземних мов Дегтярьов Денис В'ячеславович взяли участь у ІІ Всеукраїнському учнівському форумі “Challenge of the Millennium” на тему “I’m the Future”, який проходив у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Горішні Плавні, Полтавської області.Метою форуму було сформувати в учнів низку компетентностей, які б забезпечили їм здатність орієнтуватися у сучасному суспільстві, швидко реагувати на запити часу, ефективно та успішно самореалізуватися в особистому та професійному становленні та ефективно взаємодіяти у вирішенні соціальних, виробничих та економічних завдань. Запропоновані чисельні тренінги та воркшопи були спрямовані на розвиток компетентностей: навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити мету та досягати її, працювати в команді та спілкуватися в мультикультурному середовищі. Особливо цінним було те, що учні мали змогу підвищити власний рівень володіння англійською мовою, оскільки робочою мовою форуму була англійська. До того ж, на форумі були присутні 6 волонтерів Корпусу Миру, що дало можливість учням спілкуватися з носіями мови у невимушеній та дружній атмосфері. Учні нашої школи активно проявили себе під час виконання різноманітних квестів та завдань тренінгів. Так, команда Ворони Віталія розробила та впровадила інтернет-проект-челенж «Ні булінгу». Головною метою цього проекту було привернути увагу людей у соціальних мережах до цієї проблеми та викликати жваву дискусію, щодо шляхів мінімізації булінгу в школах. Ви теж можете приєднатися до цього челенджу за #nibulingu. По завершенню форуму всі учасники отримали сертифікати про участь та пам’ятні подарунки.

Переглядів: 25 | Додав: elennynko

До уваги батьків та учнів, учителів!

Про перенесення робочих днів у грудні

Батькам майбутніх першокласників!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ