Вівторок, 20/Квітня/2021

«  Листопад 2016  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2016 » Листопад » 18 » Участь у патріотичному діалозі «Шляхом омріяної Свободи»
            Участь у патріотичному діалозі «Шляхом омріяної Свободи»

17 листопада в Черкаському  обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся  нестандартний   захід у формі патріотичних  діалогів «Шляхом омріяної Свободи». Присвячений цей захід відзначенню Дня Гідності і Свободи.  У  коло однодумців зібралися представники обласної влади, управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, обласного інституту, освітянської громади області, Ліги старшокласників.  Почесними гостями стали воїни АТО.  Перший  заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, звертаючись до присутніх, зосередив  увагу на тому, що 21 листопада відзначається велике свято  - День гідності і свободи, яке має на меті забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей. У патріотичних діалогах взяли участь й учні нашої школи. Неділя Віталій, Президент Ліги старшокласників Черкащини,  представив освітянському загалу  обласний проект «Випробування мужністю: освітяни Черкащини на варті миру» , Пишна Анастісія розповіла про систему патріотичного виховання у нашій школі та про відзначення національних дат і їх роль у патріотичному вихованні молоді. Віталій Неділя, Пишна Анастасія, Заїка Аліна стали учасниками панельної дискусії  «Гідність і свобода – найвищі ідеали демократії» і  підписання Меморандуму про співпрацю між управлінням освіти і науки Черкаської державної обласної адміністрації та Лігою старшокласників Черкащини.

Переглядів: 400 | Додав: elennynko

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021