П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Січень 2017  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2017 » Січень » 28 » Учитель року -2017
            Учитель року -2017

Учитель інформатики  нашої школи Соколюк Тетяна Юріївна - переможець обласного етапу конкурсу "Учитель року - 2017".

26-27 січня  у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти  педагогічних працівників  відбувся фінал ІІ (обласного) туру конкурсу. У ІІ турі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» взяло участь 92 вчителі початкових класів, біології, інформатики та музичного мистецтва із усіх районів та міст нашої Черкащини.

Під час відбіркового дистанційного етапу оцінювались авторські Інтернет-ресурси (педагогічні сайти) конкурсантів, телекомунікаційне представлення ними власного педагогічного досвіду. Крім цього, в режимі он-лайн учасники конкурсу проходили тестування фахової компетентності.  За результатами відбіркового етапу за рейтинговою системою визначено по три фіналісти у кожній номінації.

До визначення учасників фінального етапу  були залучені не лише науковці й педагоги-переможці цього Конкурсу у попередні роки, а й представники районних (міських) методичних служб. Це дало змогу підвищити прозорість та об’єктивність оцінювання.

Протягом двох конкурсних днів учасники фінального туру презентували власну педагогічну ідею, розробляли та захищали авторські творчі проекти, проводили конкурсні уроки, демонстрували рівень володіння методикою інтерактивних форм роботи під час проведення майстер-класу «Я роблю це так».

Щиро вітаємо Тетяну Юріївну  з премогою, бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Конкурс відбувся, а позаду хвилювання і  велика змістовна підготовка учасників конкурсу,  допомога   керівників закладу, методистів відділів освіти, обласного інституту. Наступний крок - Тетяна Юріївна представлятиме Черкащину у Всеукраїнських змаганнях!!!!

Переглядів: 374 | Додав: elennynko

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021