П'ятниця, 17/Листопад/2017, 18:35

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 28 » «Відкрита школа»
            «Відкрита школа»

Надзвичайно насиченою подіями була п’ятниця, напередодні осінніх канікул. Уроки, заходи, що відбулися у школі цього дня дали старт новому великому шкільному проекту «Школа – територія вільного освітнього простору». У «Відкритій школі» батьки могли відвідати уроки вчителів, провести уроки у класах, де навчаються їхні діти, провести майстер-клас з хенд-мейду, стати учасниками творчих виставок. Учні школи, особливо старших класів, активно долучалися до проведення майстер-класів, вчили молодших школярів і навчалися самі. У заході взяли участь і мешканці мікрорайону школи, надавши для виставки власні творчі роботи. Одна із мам, що стала активною учасницею «Відкритої школи» поділилася на Facebook: «Школа відкрита для батьків. День Відкритих дверей вдався на всі 100%. На уроках сиділа, уроки провела, у майстер-класах участь взяла. Сьогодні #моє вперше- провести урок у класі доньки. Про такий експеримент кілька тижнів тому повідомила директор на засіданні ради СШ №28. І я одразу зауважила, що погоджуся, якщо мені запропонують. Запропонували. Дуже хвилювалася напередодні, однак робота з дітьми принесла більше позитиву, аніж я могла собі уявити…» Такі уроки з батьками пройшли у 4-Б, 3-А, 2-Б, 4-Г, 2-Г класах. Це уроки української та англійської мови, з основ здоров’я, з предмету «Я у світі». У старших класах насиченими і надзвичайно цікавими були уроки біології та фізики. Головний ентомолог області і мама учениці нашої школи Галина Поліщук практично представила сферу своєї діяльності – мова йшла про комах. А Пасічний Микола Олександрович розповів з наукової точки зору «Чому виходять з ладу електронні пристрої?» для учнів 10-11 класів. Яскраве враження на дітлахів справило проведення майстер-класів з ментальної арифметики, які провели представники клубу «Indigo» у 2-А,Б,В,Г та 3-Г класах.

Найбільшою популярністю у школі цього дня користувалися місця, де проходили майстер-класи. Усі учасники «Відкритої школи» могли обирати кожен на свій смак. Це і «Сучасна зачіска школярочки» (провели мами Цьома Юлія, Ткаченко Тетяна Олексіївна, Захарко Тетяна), «Коса – дівоча краса» (свою майстерність у плетінні коси показали учениці 11-А класу), «Орігамі. Виготовлення органайзера для ручок» (підготувала і провела Сисенко Яна Олександрівна). Біля тридцяти осіб зібрали майстер-класи бабусі Табацької Поліни - Михаленко Тетяни Володимирівни – «Виготовлення ляльки-мотанки» та «Пластковий бум» (іграшка з ПЕТ-пляшки). Дівчатка і хлопчики разом з мамами мали можливість виготовити листівку «Чарівна осінь» (Анісімова Наталія Вікторівна), паперові квіти з солодким сюрпризом «Чудо-папір» (Рудик Ірина Сергіївна, Завгородня Ольга Григорівна), плетений оберіг (Збрицька Світлана Анатоліївна). А першокласники під керівництвом мами Рябокінь Мирослави Сергіївни власноруч прикрасили кекси, ще й поласували «своїми виробами». У руках Бурашнікової Олени Олегівни, Тетяни Василівни й Петра Григоровича Кухт та наймолодших школяриків 1-Б класу оживали чарівні квіти. Учні 10-Ф класу представили свій майстер-клас «Арт-фейс», а його учасниками із задоволеннями стали учні та батьки 2-Д класу та 5-х класів. Патріотична арт-композиція, виготовлена Яковенко Наталією Дмитрівною, відтепер прикрашатиме фойє першого поверху.  Учні школи по-новому відкрили для себе однокласників через їхні музичні здібності, які вони продемонстрували у музичному майстер-класі, організованому учителем музики Лівінською Іриною Григорівною. На особливу увагу заслуговують і творчі роботи шкільних художників – Гилюка Іллі (7-Б клас), Сюй Лізи та Овсієнко Анни (4-А класу), Рудніцької Катерини (3-Г), фотовиставка Скринник Катерини (11-Ф) – вони дійсно оригінальні й по-справжньому талановиті. Цього року «Відкрита школа» відбулася! Дякуємо усім, хто  не був байдужим й активно долучився до проведення заходу.  Прагнутимемо й далі бути територією вільного освітнього простору!

Переглядів: 26 | Додав: elennynko

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

"Фантастичне число світової науки"
            Тисніть на картинку

Працюють заняття із підготовки дітей до школи.
            Є запитання?
              Телефонуйте:
            66-15-01

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2017