Неділя, 15/Грудня/2019, 20:19

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 28 » Відповіді на тест з української мови можуть переглянути
            Відповіді на тест з української мови можуть переглянути

Відповіді на тест з української мови можуть переглянутиЯкщо за результатами експрес-аналізу буде вста-новлено, що дуже велика кількість абітурієнтів не змогла правильно виконати завдання тесту ЗНО з української мови і літератури № №29 – 33, то Український центр оцінювання якості освіти проситиме Комісію з визначення результатів повернутися до визначення правильних відповідей на зазначені завдання.

Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти щодо правильності відповідей на завдання тесту з української мови і літератури, які викликали негативний суспільний резонанс.

В УЦОЯО повідомляють, що відповідно до вимог чинних нормативних документів 24 квітня відбулося засідання Комісії Українського центру оцінювання якості освіти з визначення правильних відповідей на завдання тесту з української мови і літератури, після оголошення яких надійшла велика кількість звернень про незгоду із затвердженими результатами відповідей на завдання №29, 30, 31, 32, 33.

У центрі зазначають, що комісія, яка визначала правильні відповіді на завдання тесту сформована з досвідчених та висококваліфікованих фахівців, які працюють у загальноосвітніх навчальних закладах, університетах, наукових і методичних установах. Лише члени Комісії уповноважені визначати правильність відповідей на завдання тесту. На підставі рішення Комісії визначається результат виконання тесту кожним учасником зовнішнього оцінювання.

„У випадку, коли члени Комісії вважають, що якесь із завдань не має правильної чи однозначної відповіді, вони можуть прийняти рішення про його вилучення із цілісного тесту. Стосовно тестування з української мови і літератури, яке відбулося 24 квітня 2015 року, рішення про вилучення завдань Комісія не ухвалювала. Більше того, завдання, про які йдеться, за результатами кількаетапної експертизи включені до Банку тестових завдань УЦОЯО. Тобто формальних підстав для сумнівів у якості зазначених завдань і правильності встановлення відповідей до них немає“, –  йдеться у повідомленні УЦОЯО.

„Однак, зважаючи на велику кількість звернень та негативний суспільний резонанс, керівництвом УЦОЯО прийнято рішення повернутися до розгляду питання про доцільність вилучення завдань № 29 – 33 із сертифікаційної роботи або про перегляд системи їхнього оцінювання після отримання результатів експрес-аналізу тесту з української мови і літератури“, – повідомляють в УЦОЯО.

У центрі наголошують, що якщо за результатами експрес-аналізу буде встановлено, що дуже велика кількість абітурієнтів не змогла правильно виконати зазначені завдання, то УЦОЯО буде просити Комісію з визначення результатів повернутися до визначення правильних відповідей на завдання та ухвалити нове або підтвердити попереднє рішення.

„Лише після повторного рішення Комісії будуть встановлюватися остаточні результати цього тесту. Експрес-аналіз орієнтовно буде завершений у перші дні травня“, – повідомили в УЦОЯО.

За матеріалами Osvita.UA

Переглядів: 365 | Додав: sch28

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95