Четвер, 19/Липня/2018, 08:48

«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 25 » Випускний бал 2018
            Випускний бал 2018

23 травня отримали атестати про повну загальну середню освіту п'ятдесят шість випуксників нашої школи. Випускники школи - цілеспрямовані, творчі, амбітні, самодостатні особистості. Серед цьогорічних випускників - слава школи - тричі стипендіат Президента України, переможець Всеукраїнського етапу олімпіади з історії та конкурсу-захисту робіт МАН - Попов Максим, учасниця 4-го етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови - Гуреля Анна, переможець ІІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України - Ахмед Лейла, володарі міжнародних мовних сертифікатів з англійської та німецької мови - Бурдяк Катерина, Червоненко Катерина, Ольдер Едгар, Саленко Віталій, Товстоп’ят Неля, майстер спорту України з греко-римської боротьби - Примаченко Олександр, майстер спорту України з морського багатоборства - Кошова Фаїна, багаторазовий призер чемпіонатів України з класичної боротьби - Боровик Нікіта, неодноразовий призер конкурсів з сучасної хореографії - Тараненко Дарина, переможці багатьох міських, обласних творчих конкурсів Компанієць Анастасія, Скринник Катерина; переможці обласного та учасники Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), переможці конкурсів (у складі шкільного хореографічного колективу "Флекс"), лідери, активні учасники молодіжних форумів, зустрічей - Сорока Іван, Ніхоца Владислав, Шейка Владислав, Пух Тимофій. Помічники педагогів, організатори цікавих справ, лідери дитячої громадської організації «ЮНІКС» - Дем'яненко Ксенія, Зіненко Наталія.

Школа пишається своїми випускниками. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності. Щедрої долі вам, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Фоторепортаж зі свята ТУТ

Переглядів: 33 | Додав: elennynko

Школа оголошує додатковий набір учнів на 2018-2019 навчальний рік до 8А,9А,10А,11А класів з поглибленим вивченням англійської мови (друга іноземна мова - німецька). Отримайте консультацію:
             66-18-95

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
            (оновлено 08.06.2018)
            Список учнів зарахованих 1-х класів школи (станом на 08.06.2018, наказ по школі №10-У від 08.06.2018)

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Увага !  З 01 червня 2018 року триває  набір у групи з підготовки дітей до школи.

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018