Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Вівторок, 13/Листопада/2018, 03:23
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
    Міністерство освіти і науки України
      Український центр оцінювання якості освіти
        КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
          Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
            Черкаський міський методичний кабінет

            Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

            Сайт учителя фізичної культури Лісової Ірини Олексіївни

            Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

            Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

            Гуманітарно-правовий ліцей

            Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

            Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

            Статистика
            Пошук

            Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знань Світ навколо мене Математика для школи Бібліотека школяра Онлайн ігри Погода в Черкасах

            Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


            Головна » 2014 » Січень » 16 » Визначено переможців серед учнів 5 – 11 класів за результатами І семестру
            13:49
            Визначено переможців серед учнів 5 – 11 класів за результатами І семестру
            За результатами моніторингових досліджень, поданням педагогічного колективу та учнівського самоврядування визначено класні колективи, творчі об’єднання та учнів, які стали за результатами І семестру переможцями у таких номінаціях:
            • „Кабінет року"
             кабінет № 5 (9-А клас, класний керівник – Науменко Н.В.)  
             кабінети  № 4, 7 (1-А клас, класовод – Фалілеєва Т.В.).                         
            Адміністрація та педагогічний колектив школи щиро вдячні батькам за співпрацю та допомогу в облаштуванні комфортних умов для навчання їхніх дітей у школі.
            • „Інтелект-клас"
              5-А клас (класний керівник – Олькова С.О.)  
                        11-А клас (класний керівник – Червоненко Є.Ф.)   
                          6-А клас (класний керівник – Трясун Ю.А.)                      
            •  „Найактивніший клас" – 10-А клас (класний керівник – Пилюченко В.В.)
            • „Найрозумніший учень"
                                     Васильченко Юрій (5-А клас)                                                    
                                     Прядко Андрій (5-А клас)                                                    
                                     Кравченко Владислав (5-Б клас)                                                    
                                     Косенко Анастасія (5-в клас)                                                    
                                     Конюшей Анжеліка (7-Б клас)                                                    
                                     Горопашна Єлєна (8-А клас)                                                    
                                     Фоміна Валерія (8-А клас)                                                    
                                     Бровченко Анастасія (9-А клас)                                                    
                                     Бабич Роксолана (11-Ф клас).
            • „Інтелектуальний потенціал нації" (переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін):
            - Бондаренко Олена (11-А клас) – історія України, українська мова та література
            - Куценко Олександр (11-А клас) – інформаційні технології
            - Ткаченко Яна (11-Ф клас) – фізична культура
            - Денисенко Ліна (10-Ф клас) – українська мова та література
            - Бровченко Анастасія (9-А клас) – фізика
            - Шостак Ірина (9-А клас) російська мова та література
            - Фоміна Валерія (8-А клас) – біологія, географія
            - Горопашна Єлєна (8-А клас) – географія
            - Кононенко Віталій (8-В клас) – географія, українська мова та література, конкурс імені П. Яцика
            - Буценко Анна (8-В клас) – українська мова та література
            - Сокур Анна (8-В клас) – українська мова та література
            - Попов Максим (7-А клас) – біологія, географія
            - Конюшей Анжеліка (7-Б клас) –  географія
            - Євтушевська Ольга (7-Б клас) – хімія
            - Симоненко Максим (6-А клас) – математика     
            • „Творча особистість" – Шостак Ірина (9-А клас)     
            • „Кращий творчий колектив" – вокальний ансамбль „Сопілонька" (керівник – Лівінська І.Г.)     
            • „Лідер самоврядування" – Скоробагатий Роман, Кравець Олександр (10-А клас)     
            • „Кращий читач"
                                  Пархоменко Анна (5-В клас)
                                  Борисова Катерина (5-В клас)                                         
                                  Яворська Анна (6-В клас)                                         
                                  Євтушевська Ольга (7-Б клас)         

            Вітаємо переможців! Зичимо успіхів та нових перемог!
            Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 378 | Додав: sch28
            Актуально


            СИСТЕМА "ОШКОЛА"


             Голосуйте за проект №54!!!



             ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

            ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

            Розпорядження міського голови


            ГАРЯЧА ЛІНІЯ

            (0472) 56-60-88

            департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 

            Оголошення

            Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту. 

            Актуальне відео
















            Реквізити для оплати другого харчування
            (1-і класи):
            ПП Котенко
            р/р 26003060348283
            код 2233225426
            МФО 354347 Приватбанк

            Благодійний фонд "Лідер-28"
            Реквізити для безготівкового зарахування коштів::
            АТ "Укрсиббанк"
            МФО 351005
            ЄДРПОУ 39514575
            Рахунок 26005551131400

            Структура 2018/2019 навчального року

            Детальніше

            Перевірте готовність до іспитів

            Перевірте готовність до іспитів

            Довідник ВНЗ України Довідник університети за кордоном

            Архів записів
            Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018